Contact

Wilt u in contact komen met iemand vanuit de gemeente of de vertrouwenspersoon over Natura 2000? Hier vindt u de contactinformatie van de projectleiders van de gebieden en de vertrouwenspersonen.

Projectleiders

Wilt u meer weten over Natura 2000?

Voor specifieke vragen over de gebieden AVAV, B&B en LEM kunt u contact opnemen met de projectleiders.

Gebied Naam Email Tel
Achter de Voort, Agelerbroek, Voltherbroek Danielle Bonenkamp d.bonenkamp@noaberkracht.nl 06-10442128
Bergvennen & Brecklenkampse veld Wim Valk w.valk@noaberkracht.nl 06-10902018
Lemselermaten Marcel Hesselink m.hesselink@noaberkracht.nl 06-42100152

 

Heeft u algemene vragen over het totale project dan kunt u contact opnemen met projectmanager Natura 2000 Debbie Kluin op maandag, dinsdag en woensdag. Bij afwezigheid van Debbie Kluin kunt u contact opnemen met Bert Zandvoort.

Debbie Kluin d.kluin@noaberkracht.nl 06-10447530
Bert Zandvoort bert.zandvoort@witteveenbos.com 06-53493496

 

Heeft u een algemene vraag, dan kunt u deze stellen via natura2000@dinkelland.nl. Wilt u de nieuwsbrief ontvangen? Stuur dan een mail met uw gegevens naar natura2000@dinkelland.nl.

Vertrouwenspersonen

Vertrouwenspersonen

Bent u grondeigenaar en wilt u contact opnemen met de vertrouwenspersoon?

Gebied Naam Email Tel
Achter de Voort, Agelerbroek, Bergvennen & Brecklenkampse Veld Gerrit Slagman gerritslagman01@gmail.com 06-13488447
Lemselermaten en Voltherbroek Gerrit Tuten gtuten@live.nl 06-21544075