Herinrichting Veldkamp en Borchert
De gemeente Dinkelland gaat de wateroverlast op ongeveer tien locaties in de openbare ruimte aanpakken. Deze maatregelen zijn vastgelegd in het "Uitvoeringsprogramma Klimaatadaptatie Dinkelland 2021-2025". De meest urgente locatie waar nu actie wordt ondernomen, is Veldkamp-Borchert in Denekamp.
Actueel
Op 16 januari vond een inloopavond plaats waarbij de voortgang en ontwerpen voor de verschillende straten werden gepresenteerd. Na een gezamenlijke presentatie konden bezoekers in groepen tekeningen per straat bekijken, vragen stellen en eventuele opmerkingen delen. Ook werden de gemaakte keuzes, vervolgstappen en planning toegelicht.
Daarnaast was er een speciale tafel ingericht voor ideeën over het speelparkje en de groene strook met wadi’s. Bezoekers konden hier hun input geven over de inrichting en zich aanmelden voor een werkgroep die hiermee verder aan de slag zou gaan.
De presentatie is hieronder te downloaden.
Documenten inloopavond 16 januari 2025
Updates
Wilt u op de hoogte blijven van onze werkzaamheden? Download de BouwApp via de App Store of Google Play Store. Selecteer het project ‘Veldkamp & Borchert’ en klik op ‘volgen’ om deze favoriet te maken. Tijdens de uitvoering delen wij wekelijks updates via deze app.
Resultaten werksessies
Tijdens de eerste werksessies met het ontwerpteam zijn de volgende schetsontwerpen gemaakt. Deze ontwerpen vormen de basis voor verdere uitwerking en zijn opgesteld in nauwe samenwerking met bewoners.
Hieronder vindt u de schetsontwerpen na de tweede werksessie.
Afrap en enquête
Op 19 september vond de allereerste bewonersavond plaats. Tijdens deze bijeenkomst hebben wij u geïnformeerd over de aanpak van de wateroverlast in uw wijk en de mogelijkheden om de openbare ruimte te verbeteren. Na deze avond volgde een oproep om een online enquête in te vullen, waarin u uw mening kon geven over verschillende onderwerpen. Daarnaast bood de enquête de mogelijkheid om u aan te melden voor het ontwerpteam van uw straat.
Kort daarna zijn de verschillende ontwerpteams van start gegaan. Samen met bewoners bespreken we de herinrichting van de Bromeliastraat, Bremstraat, Boterbloemstraat, Braamhof en De Knik. We waarderen de betrokkenheid van de deelnemers en danken hen voor hun waardevolle inbreng tot nu toe.